Úklidové služby

Uklízíme kanceláře, chodby, domy

Kvalitní úklid společných prostor bytových i administrativních domů.

Kontaktujte nás, přijedeme a po prohlídce Vašich prostor a individuální úpravě rozsahu úklidu dle potřeb Vašich kanceláří nebo Vašeho domu vám zašleme cenovou nabídku úklidových prací. Dodáváme a doplňujeme i toaletní/hygienické potřeby.

Ceny kanceláří účtujeme vždy hodinovou sazbou. Rozsah úklidu je dán smlouvou, čas je vykazovaný naším pracovníkem každou návštěvu. Běžné úklidové a čistící prostředky jsou v ceně, speciální vosky či nano-povrchy a desinfekční prostředky účtujeme zvlášť. Tyto práce provádíme až po potvrzení objednávky a ne v rámci pravidelného, smluvně podchyceného úklidu.

Provádíme čištění kancelářských koberců a hloubkové čištění podlahových krytin včetně impregnace v Brně  a Jihomoravském kraji.

Hodinová sazba za úklid kanceláří je 190 - 250 Kč/hod. + DPH.

Ceny úklidu společných prostor bytových a administrativních domů se pohybují od 1900,-Kč do 4700,-Kč + DPH za měsíc a vchod při četnosti úklidu 2x týdně. Při úklidu pouze 1x týdně již od 1800,-Kč+DPH.

Vyzkoušeje nás - naše ceny a kvalita úklidu Vás příjemně překvapí!

Mimo standardního úklidu 1 x týdně zametení + následné umytí chodeb + 1x týdně zametení jsou součástí pravidelného úklidu :

  • Úklid okolo popelnic
  • Zametení dvora
  • Umytí vchodových dveří, chodbových oken, garážových vrat a zvonkového tabla, omytí světel, zábradlí a všech neprosklených dveří od technických místností a od sklepů 2 x ročně
  • Odstranění prachu ze zábradlí, schránek, parapetů, světel a ostatních vodorovných ploch a smetení pavučin-dle potřeby
  • Výměna nefunkčních žárovek (mimo výškové práce)
  • Čištění sítek svodů dešťové vody podle potřeby, kontrola každé dva měsíce v době pravidelného úklidu.
  • Likvidace letáků

Těchto starostí Vás v současné době zbavujeme:

Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!