O nás

Správa domů - to je komunikace a OBOUSTRANNÁ důvěra a řešení neplánovaného.

Správu domu vykonáváme účelově a smysluplně už 21 let a stále nás to baví.

Od roku 2002 jako OSVČ, následovalo založení firmy Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o. v roce 2006 -a nikdy jsme naše služby neinzerovali. Naší jedinou presentací byla privatizace a rekonstrukce domu Smetanova 5 v Brně, která probíhala od roku 2002 a kterou jsem organizovala jako OSVČ a předseda bytového družstva Smetanova5. Dle tohoto domu jsme pojmenovali zakládanou firmu. 

Následovala obnova dalších památkově chráněných domů (např.  na secesním domě na Veveří 14, postaveném stavitelem Tivoli Františkem Pawlů, Jiráskova 48 a  Pekárenská 10 (ZTI, okna a a fasády) , Pekařská 62 (ZTI, okna a fasáda zadního traktu ). Hlídáme i provedení oprav dle podmínek dotačních programů. Např. Zelená úspora na 8 domech v obci Unín, v Brně na Milady Horákové, Kudelové...

V roce 2007 přibyl web a postupně další výsledky naší práce. Organisujeme opravy, provádíme správu a vedeme účetnictví pro SVJ i majitelů nájemních domů, zajišťujeme úklidy a rozúčtování nákladů administrativním centrům. 

Většina našich nových klientů přišla na doporučení těch stávajících. 

V roce 2014 jsme založili firmu S5 s.r.o., která vykonává správu menších domů a úklid společných částí domů a technické služby pro neplátce DPH (více na www.s5point.com). Ve firmě Smetanova5 správa nemovitostí se nyní zaměřujeme na poradenství pro soukromé majitele bytových domů a obchodně administrativních center a to jak technické, tak ekonomické, zajišťujeme správu pro větší společenství vlastníků (nad 100 jednotek). Vlastními silami  provádíme úklidy společných částí bytových domů, kanceláří a administrativních objektů.
Díky nouzovému stavu a nucenému přechodu na práci z domu jsme rozšířili náš pracovní tým, zvládli průběžné povinnosti, omezili stavební práce a proto máme nyní volnou kapacitu pro správu dalších objektů a organizaci budoucích oprav.

Připravili jsme pro Vás tento web a začínáme inzerovat naše služby. Správa nemovitostí již není pro laiky, jedná se o činnost s aktuálně se měnícími předpisy a nepřetržitou zodpovědností.

Vlastními silami v rámci správy domu zajišťujeme:

Komplexní správu domu nebo pouze Ekonomické služby, tj. rozúčtování služeb a účetnictví, evidenční a administrativní služby, mzdovou agendu, technické poradenství a organisaci rekonstrukcí, vypracování nebo aktualizaci Prohlášení vlastníka, odečty měřidel, úklidové služby, instalatérské a zednické práce, drobné opravy, vyklízecí práce

V našem spolupracujícím týmu jsou technici, kteří jsou zvyklí řešit opravy v bytových domech za provozu s minimálními odstávkami či omezeními, s ohledem na invalidní uživatele, kteří jsou závislí na provozu výtahu či elektřiny. 

Vaši důvěru si zasloužíme. 

Poptáme pro Vás výhodné pojištění, zajistíme papírování při řádosti a čerpání o úvěry i dotace.

Ing. Martina Otřísalová a kolektiv


Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!