O nás

Správa domů - to je komunikace a OBOUSTRANNÁ důvěra a řešení neplánovaného.

Správu domu vykonáváme účelově a smysluplně už 19 let a stále nás to baví.

Od roku 2002 jako OSVČ, následovalo založení firmy Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o. v roce 2006 -a nikdy jsme naše služby neinzerovali. Naší jedinou presentací byla privatizace a rekonstrukce domu Smetanova 5 v Brně, která probíhala od roku 2002 a kterou jsem organizovala jako OSVČ a předseda bytového družstva Smetanova5. Dle tohoto domu jsme pojmenovali zakládanou firmu. 

Následovala obnova dalších památkově chráněných domů (např.  na secesním domě na Veveří 14, postaveném stavitelem Tivoli Františkem Pawlů, Jiráskova 48 a  Pekárenská 10 (ZTI, okna a a fasády) , Pekařská 62 (ZTI, okna a fasáda zadního traktu ). Hlídáme i provedení oprav dle podmínek dotačních programů. Např. Zelená úspora na 8 domech v obci Unín, v Brně na Milady Horákové, Kudelové...

V roce 2007 přibyl web a postupně další výsledky naší práce. Organisujeme opravy, provádíme správu a vedeme účetnictví majitelů nájemních domů, zajišťujeme úklidy a rozúčtování nákladů administrativním centrům. 

Většina našich nových klientů přišla na doporučení těch stávajících. 

V roce 2014 jsme založili firmu S5 s.r.o., která vykonává správu domu a úklidové služby pro neplátce DPH (více na www.s5point.com). Ve firmě Smetanova5 správa nemovitostí se nyní zaměřujeme na poradenství pro majitele bytových domů a obchodně administrativních center a to jak technické, tak ekonomické. Vlastními silami  provádíme instalatérské a zednické práce a  úklidy kanceláří a administrativních objektů.
Díky nouzovému stavu a nucenému přechodu na práci z domu jsme rozšířili náš pracovní tým, zvládli průběžné povinnosti, omezili v loňské a letošní sezóně stavební práce a proto máme nyní volnou kapacitu pro správu dalších objektů a organizaci budoucích oprav.

Připravili jsme pro Vás tento web a začínáme inzerovat naše služby.

Vlastními silami v rámci správy domu zajišťujeme:

Komplexní s

Komplexní správu domu nebo pouze Ekonomické služby, tj. rozúčtování služeb a účetnictví, evidenční a administrativní služby, mzdovou agendu, technické poradenství, odečty měřidel a rozúčtování tepla, úklidové služby, instalatérské a zednické práce, drobné opravy, vyklízecí práce.

V našem spolupracujícím týmu jsou technici, kteří jsou zvyklí řešit opravy v bytových domech za provozu s minimálními odstávkami či omezeními, s ohledem na invalidní uživatele, kteří jsou závislí na provozu výtahu či elektřiny. 

Vaši důvěru si zasloužíme. 

Ing. Martina Otřísalová a kolektiv

CO ZAJIŠŤUJE NAŠE TECHNICKÁ DIVIZE VLASTNÍMI SILAMI? 

V průběhu fungování naší firmy dorostla nová generace, která rozšířila profesní záběr naší činnosti o nejvíce žádané řemesla -instalatérství a zednictví. Používáme pouze ověřené dodavatele a kvalitní materiály, často spolupracujeme se stavebním technologem, poskytujeme poradenství při řešení oprav a dispozičních změn.

INSTALATÉRSTVÍ provádí:

- výměnu vodovodních baterií, výměnu splachovadel a flexi hadic u WC a umyvadel

- výměnu nebo přetěsnění sprchových van

- řešíme zápach a bublání ve stupačkách montáží samoovzdušňovacích ventilů

- montáž redukčních ventilů před prokapávajícímu kotli -v případě problému více bytů to řešíme   montáží redukčního ventilu na přívodním vodovodním potrubí domu (v některých městských částech Brna je trvale vyšší tlak vody)

- opravy kapajících ventilů

- montáže nezámrzných ventilů na venkovní rozvody vody

- vybudování úklidových místností ve starých domech, kde nejsou původní rozvody vody

- rekonstrukce koupelen a WC

- zapojení kuchyňských linek a spotřebičů na přívod vody a kanalizaci

- úpravu potrubí pro instalaci podružných vodoměrů

- montáž podružných vodoměrů -jsme certifikovaná firma pro výměnu stanovených měřidel

- drobné provozní opravy v rámci Brna, Brna-venkova, Veverské Bítýšky a Kuřimi a okolí řešíme většinou do dvou dnů -zavolejte na domluvu -tel. 720 620 006 Tomáš Otřísal.

ZEDNICTVÍ nabízí:

rekonstrukci bytů - kompletní rekonstrukci od vystěhování původního zařízení po postavební úklid novotou zářícího bytu.

Naši osvědčení dodavatelé zajistí renovace parket, oken a dveří, přesekání elektřiny.

My zajistíme nové koupelny, WC, dlažby interiérové i venkovní, rekonstrukci teras a balkonů, natažení kamenných koberců, nové omítky, sádrové omítky, opravy zdiva po zatečení, výměny dveří, zavěšení kuchyňských linek na zeď apod.

Za svou práci si ručíme.

tel. 720 620 006 Tomáš Otřísal.


Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!