Profesionalita, osobní přístup a zodpovědnost

Proč jsme právě my ten správný partner pro Vás? Proč svěřit správu Vaší nemovitosti právě naší firmě?

Přesvědčíme vás o vaší jedinečnosti

Stejně jako na světě neexistují dva identičtí lidé, nejsou na světě ani dva stejní uživatelé bytů a stejně tak neexistují ani dva zcela stejné domy. Uvědomujeme si, že každý z vás má o svém majetku jiné představy a proto je individuální přístup ke klientům naším krédem.

Domy, které spravujeme, dokonale známe

Ihned po převzetí nemovitosti do naší správy provádíme pasportizaci bytů a domů dle skutečného stavu. To znamená, že pročteme všechnu předanou dokumentaci. V případě nájemních bytů uděláme prohlídku a zaevidujeme technickou vybavenost a sepíšeme závady a problémy, které nájemníky trápí. U domů s byty v osobním vlastnictví provedeme pasportizaci společných prostor.

Ctíme váš čas

Vašeho času si vážíme, a proto je možnost individuální domluvy i mimo úřední hodiny.

Věnujeme se vám i po úředních hodinách - po domluvě na vás počkáme buď v naší kanceláři či ve vašem domě nebo na stavbě. Technické práce provádíme i ve dnech pracovního klidu.

Využíváme možnosti snadné komunikace - e-mail či nonstop mobilní telefon. Chápeme, že problémy bydlení se řeší v době, kdy bydlíte, tedy nejčastěji odpoledne a o víkendech. Nám se v případě poruchy dovoláte kdykoliv. Také všechny materiály zpracováváme do elektronické podoby a můžeme vám je vždy přeposlat prostřednictvím e-mailu.

Kvalitu vám zaručíme

Po nahlášení jakékoliv závady vám pošleme spolehlivého řemeslníka a práci po něm překontrolujeme. Fakturu vždy předkládá v naší kanceláři, po kontrole ji teprve zasíláme Vám k uhrazení. Nemůže se tedy stát, že platíte za něco, co nebylo provedeno. Vzhledem k vysoce kvalitní práci vyjednáme s dodavateli záruku na provedené práce až 5 let, a to i na barevnou stálost. Dobré jméno jsme si získali mimo jiné slušným a vstřícným jednáním námi doporučených firem s uživateli rekonstruovaných bytů.

Jsme zodpovědní a opatrní

Proto jsme si stanovili tvrdé podmínky již v příkazní smlouvě (dříve mandátní smlouvě).

V případě, že potřebujete předat zodpovědnost za vaše SVJ externímu předsedovi vlastníků nabízíme vám výkon funkce profesionálního předsedy SVJ s plnou zodpovědností jako fyzická osoba. Více na https://profesionalni-predseda-svj.webnode.cz/.

Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!