Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o.

Oprašujeme domům duši od roku 2006

Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o. nabízí široké spektrum služeb pro vlastníky bytových a polyfunkčních domů, instalatérské a stavební práce. 

SMETANOVA5 SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, S. R. O.

Zajišťujeme komplexní správu nemovitostí a podílíme se na přeměně neudržovaných domů v domy plně funkční a hospodárné. V dnešní době se na nás obrací i představitelé domů, kde je vše opraveno a funguje - a je třeba jen optimalizovat náklady, udržet současný stav nebo zastupovat SVJ jako statutární orgán.
V mnoha SVJ panuje nedůvěra mezi výborem a bytovým družstvem, které bylo mezistupněm převodu městských bytů do osobního vlastnictví. V rámci našeho poradenství se snažíme o přenastavení sousedského klimatu a navýšení důvěry: provádíme rozdělení fondu oprav na jednotlivé vlastníky, kontrolu, zda z fondu oprav nebyly hrazeny náklady, které má hradit dosluhující bytové družstvo, a také, zda nedošlo k neoprávněnému čerpání fondu oprav ve prospěch jen některých vlastníků jednotek.
Samozřejmě lze nakombinovat individuální mix činností, které jsou (byť jen dočasně) potřebné právě ve vašem domě.

Správa nemovitostí

- Vykonáváme komplexní správu,

- opravujeme,

- staráme se o výběr  nájemného a záloh za služby, 

- zajišťujeme všechny zákonné povinnosti vlastníka nemovitosti,  

- chystáme návrhy nájemních smluv,   

- rozúčtováváme náklady, 

- zajišťujeme úklid a údržbu,    

- komunikujeme s pojišťovnami v případě pojistných událostí,

- máme vlastní havarijní servis. 

Ekonomické služby

 - Zpracováváme účetnictví vlastníkům  domu,

 - zpracováváme přílohy DPFO a DPPO z příjmu z pronájmu ,

- radíme jak maximálně využít -plán investic pro zvýšení výnosu z nájmu nebo snížení výdajů -skloubení pohledu stavaře, technika topení, ekonoma a znalce místních cen nájmů. 

Realitní služby jinak

Pomůžeme vám konat dobro a současně pro vás získáme spolehlivé nájemníky.

Pronajímáme soukromé byty sociálně potřebným nájemníkům, kteří mají doporučení z charitativních organizací, kde museli nejméně rok dodržovat tvrdý domovní řád ubytování -tedy jsou to lidé, kteří potřebují pomoc a nejsou závislí na alkoholu ani návykových látkách. Zpravidla se jedná o matky s dětmi, které hledají dlouhodobý nájem a váží si šance založit vlastní domov. Nájemní smlouvy děláme na tři měsíce s možností obnovy, máte tedy zaručeno, snadné ukončení nájemního vztahu v případě, že se tito lidé nedokáží zabydlet. Úspěšnost pomoci je 75% a daří se nám obsadit hůře pronajmutelné byty -suterénní nebo s WC na chodbě. Získáváte dlouhodobé spokojené nájemníky!

Profesionální předseda vlastníků 

Zastupování SVJ ve funkci předseda vlastníků (dříve pověřený vlastník) nebo jeden ze členů výboru. 

Toto zastupování se děje vždy fyzickou osobou Ing. Martinou Otřísalovou, která za svou činnost ručí veškerým svým jměním. Přijetí funkce statutáru je podmíněno změnou stanov a spojeno s ustanovením funkce kontrolora v daném SVJ, kterým je někdo z bydlících vlastníků bytů v daném domě a  má pasivní on-line náhled na účet SVJ. Důvěra spojuje. V případě, že v daném domě vykonává naše firma současně i správu, tak dosahujeme nejnižších cen, protože řada kontrolních činností správce a statutáru je shodná a neúčtujeme ji dvakrát.

Předsedu vlastníků SVJ zajišťujeme i na dálku -pro mimobrněnská společenství.

Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!